قلبهای شکری

این شیرینی ها رو با هر قالبی که دوست دارین میتونین تهیه کنید.

مواد لازم:

کره:٧٠ گرم

شکر:٨٠ گرم

زرده تخم مرغ:یک عدد

آرد:١۵٠ گرم

شکلات آب شده(سرد):٢٨ گرم

پوست پرتقال رنده شده:١ ق چ

کره و شکر را با همزن میزنیم تا سفید شود سپس زرده تخم مرغ را اضافه و مجددا هم میزنیم.سپس مایه را به دو قسمت کرده یکی را با شکلات و به دیگری پوست پرتقال اضافه میکنیم.سپس آرد را بین هر کدام از آنها تقسیم میکنیم تا خمیر به دست نچسبد.خمیر را نازک باز کرده و با دو سایز  قلب قالب میزنیم.قالب کوچک را روی بزرگ قرار داده و در فر ١۶٠ درجه به مدت ١٠ دقیقه قرار میدهیم.(من قلبها رو بعد از پخت با مارمالاد به هم چسبوندم).

نوش جانقلب

/ 11 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیدا

مرسی هما جون . خیلی خوشگلن :))))

aram

عالی مثل همیشه .... هما جونی چقدر وقت میشه اینا رو نگه داشت؟؟؟؟ برای عید خوبه اینا؟ زود خشک نمیشن؟ از کی شروع به ژزیدن کنیم؟

رها

سلام هما جونی خیلی خوشگلن دست گلت درد نکنه [ماچ]

صبا

مرسی هما جونیمممممممممممممممم ... خیلی خوشگلنننننننننن ... من توو فکر بودم یه شیرینی قلبی درست کنم ... انشالله اینو میددرستم بعده خونه تکونی ... بوووووس [بغل][ماچ]

نرگس_م

وای...دستت طلا هما جون. اینا چقدر ناز و خوشگلن!!!

ترانه

ممنون هماجون

lili

شب عید کمک به معلولین و بی سرپرستان و بی بضاعتان را فراموش نکنید. کمک به معلولین آسایشگاه فرخنده در این مرکز در حال حاضر ۸۴ کودک زندگی میکنند. عمر متوسط دراین کودکان ۱۰ تا ۱۴ سال است. نیازی نیست برای کمک به بهبود شرایط این بچه ها پول بدهید، اگر در منزل پتو، لحاف یا بالش تمیز سایز کودک دارید، اگه فرش یا گلیم یا زیر انداز تمیزی دارید از اهدای آنها به این بچه ها دریغ نکنید. دادن لباس کودک و یا اسباب بازی به این بچه ها دنیای آنها را متحول می کند. اکثر این بچه ها یتیم و یا رها شده هستند. مطمئن باشید این بچه ها با احساسهای پاک و کودکانشان محبت شما را درک می کنند. اکثر این کودکان مبتلا به اوتیسم می باشند. کمکهای خودتان را مستقیما به خود مرکز ببرید. آدرس مرکز: تهران-میدان آزادی-خ محمد علی جناح-بلوار شهید صالحی-خ شهید ناصر ولدخانی-پلاک ۶۶- تلفن: ۶۶۰۰۵۷۷۹ مرکز نگهداری کودکان معلول فرخنده.

صبا

اتاقم رورنگ میزدیم ... دوروز نبودم هما جونیمممممممممم ... منم دلم برات تنگیده بود ... برای همتون کلا دلم تنگیدههههههههه [ماچ][نگران]

ترانه

ممنووون هماجووووووون [گل][قلب][ماچ] چه شودددد... من عااااشق شیرینیمممم[خوشمزه]

مرجان

الیت برای عصاره زعفرونش جایزه گذاشته حتما بخر پشیمون نمی شی;)